Три мільйони гривень – саме стільки витратила Луцька міська рада на обслуговування та дооснащення стоків у Луцьку у 2020 році.

Про це у ефірі програми “Актуально” заявив директор департаменту ЖКГ Луцькради Микола Осіюк.

“В цьому році 2,5 млн було передбачено на обслуговування мережі зливової каналізації. Тендер виграло підприємство “Луцькспецкомунтранс”, яке обслуговує цю зливову каналізацію, а саме, чистить, пробиває, вичищає решітки, виймає це все сміття, постійно контролює і дивиться за цим. І приблизно 300-400 тис. грн ми потратили на облаштування додаткових решіток, прокладання додаткових труб, де необхідно”, – зазначив Микола Осіюк.

Посадовець розповів, що на частині дороги проспекту Соборності та вулиці Ківерцівської, де зараз триває капітальний ремонт встановлюють нову зливову каналізацію. Труби в цих місцях будуть суттєво ширшими, це убезпечить місто від затоплень під час дощу.

Далі на черзі ремонт стоків на проспектах Відродження та Волі. Їх ремонтуватимуть разом із капремонтом дороги. Щодо центральної проїжджої вулиці Луцька, то за словами Миколи Осіюка, її ремонт розпочнеться уже наступного року.

Вулицю Карпенка-Карого, зокрема частину дороги під мостом та на перехресті вулиць Карпенка-Карого-Дубнівська підтоплює після дощу найбільше. Головний комунальник Луцька каже, що там роботи зі встановлення нової зливової каналізації обійдуться найдорожче, орієнтовно 1,5 млн гривень і будуть найбільш трудомісткими.