Співробітники поліції Волині розпочали 12 кримінальних проваджень за фактами правопорушень скоєних  іноземцями.

За період відпрацювання операції “Мігрант” слідчі оголосили іноземцям вісім підозр про скоєння кримінальних правопорушень, – повідомляє прес-служба Нацполіції Волині.

«До суду скеровано шість кримінальних проваджень. Зокрема, три стосуються по торгівлі людьми, два – крадіжок та одне – незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Станом на 1 травня складено понад 1,6 тис. адмінпротоколів стосовно іноземців. На правопорушників накладено штрафів на сум майже 100 тис. грн., з яких уже до 50 тис. грн. сплачено», – зазначив Олександр Мельничук, начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції області.

Слідчі поліції Волинської області в рамках операції «Мігрант» за фактами правопорушень скоєних іноземцями розпочали, зокрема, три провадження за ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, одне – за ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження), два – за ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка) чотири – за ст. 358 Кримінального кодексу України (підробка документів), одне – за ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, одне – за ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці також виявили п’ять правопорушень, скоєних іноземними громадянами за ст. 124 (порушення правил дорожнього руху) КУпАП та два – ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Окрім того, направлено 24 подання в управління державної міграційної служби у Волинській області, щодо примусового повернення іноземців в країну походження, 24 подання щодо скорочення терміну перебування на території України, п’ять подань про заборону в’їзду іноземців в Україну.

Усі подання розглянуті та задоволені у повному обсязі.

Практичний етап профілактичних заходів за умовною назвою «Мігрант» розпочався 16 березня та триватиме до кінця травня.