Голова Іваничівської громади Лідія Томашевська вважає, що місцевий цукровий завод має працювати, і стверджує, що наміри відновити його діяльність у власників є.

Про це йшлося у програмі «Позиція» на 12 каналі 16 грудня.

«Наш іваничівський цукор вся Польща возила. Це найсолодший, справжній цукор, який використовується у бджільництві. І сьогодні бджолярі перші хочуть, щоб він відновився, а ми хочемо тому, що це дійсно бюджетоутворююче підприємство, яке мало 300 робочих місць. І воно дуже важливе для громади і для мене особисто як голови», – зазначила голова громади.

«Була розмова безпосередньо із заступниками власника підприємства. Наміри в них є. Як вони їх здійснять – конкретної розмови ще не було. Ми це все побачимо навесні, якщо буде вестися мова, щоб наші фермери і громадяни використовували як посівний матеріал цукровий буряк. У такому випадку цукровий завод має запрацювати», – заявила Лідія Томашевська.

На її думку, дуже добре, що підприємство не розібрали і не вивезли.

«Хоче це дуже ємкісне підприємство щодо споживання газу. Ще у 2012 році велася мова, щоб поміняти технологію. Чому це здійснилося – питання до власника», – додала вона.

ЗМІ повідомляли, що керівництво заводу обдумує шляхи переходу на тверде паливо, аби здешевити виробництво.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Коли і за скільки відремонтують дорогу у село Долинку в Іваничівській громаді