Волинська область перевищує норму за двома індикаторними показниками захворюваності на коронавірус, тому перебуває у «помаранчевій» зоні епідбезпеки. За двома іншими показниками область вже теж дуже близька до «червоної зони».

Про це у коментарі ІА ВолиньPost розповіла заступниця генерального директора Волинського обласного центру контролю та профілактики хвороб Лариса Дудковська.

«Наразі Волинь вже перевищує норму по двох індикаторних показниках: кількість нових випадків на 100 тисяч населення (669 при нормі 75) та рівень госпіталізацій на 100 тисяч населення (понад 100 при нормі 60). Крім того, завантаженість ліжок становить 64, 5% при нормі 65% та коефіцієнт виявлення випадків інфікування 19, 5% при нормі 20%. Якщо захворюваність зростатиме, найближчим часом область може опинитися у «червоній» зоні епідбезпеки», – каже Лариса Дудковська.

За словами посадовиці, спостерігають позитивну динаміку виявлення спалахів коронавірусу. Із зафіксованих раніше 23 спалахів вдалося ліквідувати вже 17.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Коронавірус на Волині: 397 нових хворих і 3 летальні випадки