В умовах «червоної» зони постраждає бізнес: і заклади громадського харчування, і заклади торгівлі промисловою групою товарів.

Про це йшлося у програмі «Актуально» на 12 каналі 9 листопада.

За словами заступниці Луцького міського голови Ірини Чебелюк, заклади громадського харчування втратять від того, що багато людей планували бенкети, і тепер їх багато хто поскасовував. До того ж незабаром новорічні свята, а чи перестане до того часу діяти червоний рівень епідемічної небезпеки – не відомо.

«Постраждають і заклади, які працюють з промисловою групою товарів. Якщо людина робить ремонт у квартирі і хоче придбати якісь будматеріали, але не вакцинована, її ніхто не пустить у магазин», – каже посадовиця.

А ще більше, каже вона, зазнають збитків заклади, які розміщені не в Луцьку.

«Напевно, більше постраждають заклади у селах. Ми все-таки старалися, щоб люди вакцинувалися і заклади працювали. А не в Луцьку ситуація більш плачевна», – стверджує Ірина Чебелюк.

Проте, на її думку, бізнес буде ефективно і швидко знаходити виходи. Крім того, вакцинованих людей постійно більшає.

«Я думаю, що і лучани, і взагалі все населення України зрозуміють, що виходу немає, а треба жити далі… Наприклад, кількість людей, які ще вчора були відсторонені від роботи, сьогодні уже зменшилася», – каже Ірина Чебелюк.

Нагадаємо, з понеділка, 8 листопада, на Волині почав діяти червоний рівень епідемічної небезпеки.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЦНАП не перевіряє COVID-сертифікатів у відвідувачів, – заступниця луцького мера