На тлі нових викликів українці мають об’єднатися і підтримати одне одного. Особливої підтримки сьогодні потребують працівники медичних закладів, які фактично знаходяться на передовій боротьби із коронавірусом.

Про це у своєму відеозверненні сказав п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Він повідомив, що партійні структури в регіонах вже почали волонтерську діяльність – доставку продуктів та ліків літнім людям, яким особливо небезпечно виходити з дому.

«Мій благодійний фонд змінив пріоритети і закуповує медичне обладнання та медикаменти, засоби захисту. Прошу усіх дуже відповідально ставитися до свого здоров’я і до здоров’я рідних і близьких, батьків чи дітей», – закликав Порошенко.

«Я не медик. Тим більше не знахар. У мене нема чудодійних рецептів. Тож не збираюся підміняти собою головного санітарного лікаря. Тим більше, що він, по правді кажучи, один із небагатьох у цій владі, кого можна назвати  професійним. Лікарі сьогодні – такі ж наші захисники, як і армія. І ми в них так само віримо, як в солдат», – наголосив Порошенко.