У Гаразджі Луцького району протягом дня не вщухав рев моторів. Десятки мотоциклістів змагалися за перемогу у мотокросі на приз мотоцикольного клубу “Крайнов-Моторс”.

На мотокрос завітали спортсмени із різних куточків України, а також із Білорусі та Польщі. Ці змагання, розповідають організатори, вже стали традиційним закриттям мотосезону.

Вже з перших заїздів стало зрозуміло, що траса не з легких і дуже небезпечна.

Це підтверджують і мотоциклісти. Олександр Ліпінський з великим відривом від суперників здолав трасу у першому заїзді. Каже, допоміг лише досвід, бо піщана дистанція була надзвичайно складною.

За першість боролися не лише дорослі, а й діти. Їм природня траса припала до душі. Не дивлячись на юний вік транспортом керували впевнено.

Мотокрос був надзвичайно видовищним. Глядачі із захопленням спостерігали за змаганнями та відчайдушно вболівали за своїх фаворитів.

Трьох найкращих мотоциклістів визначали після кожного заїзду. Призовий фонд змагань – 20 тисяч гривень. Організатори дійства сподіваються знайти додаткове фінансування, аби до наступних змагань облаштувати трибуни для глядачів.