У новому навчальному році першими на екскурсію на 12 канал завітали школярі із 1-ї школи міста Луцька. Діти відкрили для себе нові телевізійні професії та навіть спробували себе у ролі телеведучих.

П’ятикласники і шестикласники розпочали подорож телебаченням із пресцентру, де збираються за круглим столом на нараду телевізійники. Не гаючи часу, школярі проявили ініціативу побувати на місці журналістів і поговорити у професійний мікрофон.

Продовжилася екскурсія у формі квесту та за вказівками лабіринту. Діти познайомилися мало не з всіма працівниками телебачення. Зокрема завітали і в кабінет до керівника каналу Юрія Ричука.

Учні запитували все, що цікавило про роботу журналістів, а керівник, у свою чергу, дав школярам рекомендації щодо вибору майбутніх професій.

Побувала малеча також у студії звукозапису, де дізналася, як записують закадровий голос. А у телестудії побачили, яке на вигляд закулісся.

Шестикласники розпочали свою подорож зі знайомства з журналістами і редакторами. Втрачати можливості помінятися з ними місцями школярі не хотіли.

Учні продовжили дізнаватися про секрети телебачення у гримерній. Там шестикласники зустріли ведучу Марію Швай, яка розповіла їм цікаві історії, що відбувалися з нею у прямих ефірах.

Дізнавшись про роботу телеведучих, діти й самі захотіли спробувати попрацювати у студії.
Учні надихнулися процесом зйомки і поділилися, що в майбутньому подумають над вибором професії у сфері журналістики.

На завершення екскурсії всі школярі отримали солодкі подарунки – імбирне печиво з емблемою 12 каналу.