У Волинській обласній раді думають над тим, як розпорядитися коштами, що залишилися у бюджеті після закінчення року, а це  – 44 мільйони гривень. Наразі є 5 ідей, куди можуть спрямувати частину грошей.

Про це повідомила голова Волинської обласної ради Ірина Вахович у новому телепроекті “Волинь Унікальна”, який 12 канал запустив спільно із облрадою.

“Це не є велика сума коштів для Волинської області, на жаль, через те, що потреб є значно більше. Тому розподіл іде достатньо ретельний”, – наголосила посадовиця.

Ірина Вахович наголосила, що “вільні залишки” планують розподілити так, аби це було ефективно для Волині і аби отримати максимальний результат.

“Пріоритет стає на ті статті, які додатково дозволяють залучити кошти. Ми даємо гроші на співфінансування певних проектів, що дозволяє нам залучити ще більше коштів, ніж є на сьогодні в бюджеті”, – розповіла жінка.

Тож ідея перша, куди можуть спрямувати частину грошей, що залишилися у бюджеті з минулого року – розширення санаторію «Лісова пісня».

Цей санаторій у Шацькому районі на березі озера Пісочне працює з кінця 60-х. Запланована розбудова з новим басейном та спортзалом дасть можливість оздоровлювати волинян не тільки влітку, а й в холодну пору року.

Ідея друга. Реконструкція траси міжнародного значення Луцьк-Ковель-Доманово.

Ідея третя. Реконструкція корпусу та харчоблоку обласного військового ліцею, що в приміщенні колишнього санаторію «Турія» у Ковелі.

Ідея четверта. Реконструкція палацу Радзівіллів в Олиці. Цей замок 16-го століття слугував резиденцією старовинного роду литовських аристократів. Площа помістя – майже три гектари, а у самому замку налічувалося 365 кімнат. У 20-му столітті радянська влада тут облаштувала психіатричну лікарню.

Ідея п’ята. Гроші для онкодиспансера, обласної лікарні та закупівлі ліків.

Зазначимо, обласна рада на власний розсуд може спрямувати вільні залишки на різні потреби, але лише після того, як Міністерство фінансів затвердить звіт про виконання минулорічного бюджету. Зазвичай це відбувається в середині лютого.

Волинь унікальна | Ірина Вахович

#12канал спільно з Волинською обласною радою запускає новий телепроект #Волиньунікальна.Його головна мета – розповісти і показати волинянам, чим займається обласна рада, вчасно інформувати про усі можливі зміни чи нововведення в області з метою уникнення непорозумінь чи конфліктів.На перший ефір до нас завітала Ірина Ваховичович. Про що говорили із головою Волинської обласної ради – дивіться просто зараз у новому телепроекті #Волиньунікальна.

Gepostet von 12 Канал am Dienstag, 3. März 2020