Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Григорій Недопад закликав лучан не панікувати й дотримуватися правил безпеки під час перевірки повідомлень про замінуання різних об’єктів.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

“Повідомлення про замінування лікарень, шкіл і дитсадків показують всю ницість і аморальність “нелюдей”, які стоять за цим. Та головне, що всі ці повідомлення неправдиві, а громада нашого міста стійко витримує провокації, заради яких і влаштовано цей фарс. Важко навіть уявити, яких додаткових страждань зазнали хворі під час евакуації, скільки хвилювань пережили батьки дошкільнят учора”, – написав Недопад.

Він додав, що начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Юрій Кирилюк підтвердив інформацію про те, що повідомлення про замінування – це один з елементів гібридної війни, яку веде Росія проти України. А інформація про замінування надходить із серверів, що розміщені на території країни-агресора.

“Наразі нам варто пам’ятати про правила безпеки, чітко дотримуватися вказівок у випадках евакуації й не піддаватися паніці й моральному терору, до яких схиляє ворог”, – написав перший заступник голови міської ради. 

Зазначимо, з 31 травня по 10 червня до правоохоронців  надійшли  повідомлення про те, що у Луцьку “замінували” понад  150 об’єктів. Серед них – медзаклади, церкви, школи, дитсадки, торгові центри, житлові будинки, автозаправки тощо.