У Луцьку жителі будинку на проспекті Соборності 37а жаліються на сусідів, які розвели антисанітарію у квартирі.

Про це на платформі “Відкрите місто” повідомила Яна Поліщук.

Зазначають, що у квартирі проживає жінка з вадами зору та її повнолітнім сином, який є її опікуном. Вони  довели квартиру, яка належить організації УТОС, до антисанітарії.

“Тарганами завбільшки з мізинець кишить весь під’їзд,бо в квартирі сміттям завалено повністю все помешкання. Неодноразово звертались в дану організацію, щоб привели до належного стану майно, яке їм належить, на що керівництво відповідали, що вплинути ніяк не можуть, усіляко відхрещуючись від даної проблеми. Проблема не вирішується багато років, так як УТОС бездіє”, – йдеться у повідомленні.

“Дана жінка з сином, ще тоді малолітнім, була переселена з квартири більшої по площі в меншу, за що, дана особа почала таким чином мстити всім мешканцям будинку, які до цього не причетні. Виливає фекалії, зносить різний непотріб, розводить котів, та створила антисанітарію, яка загрожує епідемією, чим хоче зробити нестерпні умови для життя усього під’їзду”, – написала Яна Поліщук.

Жінка зазначає, що за рік, обходивши усіх людей, які могли б вплинути на цю не просту ситуацію, домоглися лише того, що з  квартири було вивезено сміття – 6 камазів з маленької однокімнатної квартири.

“Жінка перебуває на лікуванні у спеціалізовану закладі, місце перебування сина – не відоме.
Вимагаємо, щоб УТОС забезпечив нормальні умови для проживання людини з вадами зору Яковчук Ганни Йосипівни та її сина і надалі слідкувати за своїм майном, та вимагати від людей, які проживають в їхній підвідомчій квартирі дотримуватись санітарних норм, як того вимагає закон”, – йдеться у зверненні.