«Європейська Соладірність» закликає волонтерів допомогти мінімізувати пересування літніх людей та тих, хто потребує допомоги. Наразі діє онлайн-платформа допомоги,  де кожен може розмістити повідомлення про товари або ліки, які потрібно купити в аптеках, магазинах тощо.

Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко на брифінгу.

«Пересування літніх людей має бути максимально обмежені. В той же час ці люди мають купувати собі їжу, ліки. І тут має бути взаємна допомога, солідарність з цими людьми. Давайте на коронавірус відповімо взаємодопомогою і добротою. Тому ми разом з активістом Петром Обуховим створили платформу і назвали її «Солідарність», – сказав він.

На сайті http://v2020.org.ua/ кожна людина може зайти зареєструватися. Там дві групи: ті, хто потребує допомоги, і ті, хто можуть це зробити – волонтери, молоді люди, які мають вільний час і можливість допомогти.

Гончаренко також наголосив, що ця платформа буде використовуватися для допомоги без прямого контакту тим, хто вже захворів, тому що вони мають бути ізольовані вдома.

«Ми хочемо, аби ця платформа використовувалася людьми для того, аби люди бачили, що поруч з ними хтось потребує допомоги. І це може бути не тільки літня людина, це може бути мама з дитиною. Коли мама захворіла, і щоб не розносити хворобу, сидить вдома, але потребує допомоги у придбанні харчів чи ліків», – додав політик.