В межах програми гастрономічного фестивалю Lutsk Food Fest будуть виступати запрошені спікери, зокрема Богдан Логвиненко  буде розповідати про подорожі країною та всім світом.

Про це повідомляють організатори.

Відомі блогери та мандрівники ділитимуться історіями про шалені поїздки, екзотичні країни, кулінарні експерименти.

Богдан Логвиненко є одним з засновників проекту Ukrainer, місія якого – створення контенту про Україну і популяризація країни на інших континентах. Окрім цього, Богдан є впізнаваним блогером, автором кількох книг.

Цього року у «Видавництві Старого Лева» вийшла книга Богдана «Ukraїner. Країна зсередини» – ​книга за мотивами першого кола масштабної експедиції Україною, яка тривала з літа 2016-го до зими 2018-го року й охопила всі історичні регіони — ​від Слобожанщини до Поділля, від Волині до Таврії. У книзі зібрано найяскравіші моменти з мандрівок унікальними куточками країни: історії людей та місць, що надихають, зворушують і дивують, а також вражаючі фото, які показують Україну справжньою, несподіваною, цікавою та автентичною.

Виступ Богдана Логвиненка відбудеться у цю неділю, 12 травня, о 15:00 на території замку Любарта в межах Lutsk Food Fest: Гастро тур.