Суд призначив 3 роки умовного покарання уродженецю Вірменії, який нині є громадянином України, за спробу переправити через державний кордон у Волинській області трьох дівчат для сексуального рабства у Німеччину.

Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області від 11 березня, – пише ІА Волинські новини.

Під час судового засідання вдалося встановити, що обвинувачений з метою отримання прибутків вирішив зайнятися злочинною діяльністю, яка пов’язана з вербуванням та переміщенням через державний кордон України до німецького міста Франкфурт-на-Майні молодих дівчат з метою їх сексуальної експлуатації. Для цього він вступив у змову з іншої особою. Так, у соцмережі «Вконтакте» вони розмістили оголошення про роботу для дівчат приємної зовнішності iз високою заробітною платнею з постійним розрахунком та приємними умовами праці.

У період з вересня 2018 року до 15 січня 2019 року за попередньою змовою із групою осіб, обвинувачений завербував трьох дівчат та намагався вивезти їх до Республіки Німеччина для зайняття проституцією, однак був затриманий при перетині державного кордону у Міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин».

Зазначимо, що злочинці використовували уразливий стан дівчат та їх матеріальне становище, обіцяючи високі заробітки.

Зокрема, між прокурором та обвинуваченим була укладена угода про визнання винуватості, а потерпілі дівчата не мали претензій до обвинуваченого.

Отож, суд визнав одного з чоловіків винним та призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі, проте на підставі ст.75,76 КК України звільнив його від призначеного покарання, якщо протягом 3 років не вчинить нового злочину.