21 липня 2020-го Луцьк забуде не скоро. 44-річний Максим Кривош захопив автобус із заручниками просто у центрі Луцька. 13 людей разом із ним провели цілий день – під прицілами камер журналістів та зброї правоохоронців. 

Поки поліція вела переговори з терористом, журналісти дізналися дещо про минуле Кривоша. Він народився в Росії, але тривалий час жив у Луцьку. Батьки були вчителями. Самого Максима двічі судили. Близько 10 років він відбував покарання за скоєння тяжких злочинів.

Кривош написав у соцмережах вимогу – хотів, аби голови судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков, а також українські олігархи записали й виклали на своїх сторінках у соцмережах і в Youtube заяви про те, що саме вони – терористи в законі. Також відеозвернення повинен був записати президент Володимир Зеленський – із закликом усім дивитися фільм “Земляни” 2005 року.

Близько 22 Кривош відпустив трьох заручників з автобуса в Луцьку.Звільнили хлопця, дівчину та літню жінку. А коли Зеленський виконав вимогу терориста – усіх заручників звільнили.

Сам Кривош здався.

Пресслужба Національної поліції України опублікувала фото з місця подій.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ПРО ТЕРОРИСТА У ЛУЦЬКУ