У Луцькій міській раді розглянули петицію щодо збереження “Центрального” ринку. У мерії запевняють: це неможливо. 

Нагадаємо, прохання щодо збереження ринку на Єдиному сайті місцевих петицій зареєструвала Аріанна Кузьменко. Авторку підтримали понад 300 містян, тож міська рада мусила відреагувати.

“Враховуючи розташування Центрального ринку в історичній частині міста в безпосередній близькості до Луцького замку, постійне утворення автомобільних заторів поблизу ринку, відсутність достатньої кількості паркомість та незадовільний санітарний стан прилеглої території, збереження ринку в сьогоднішньому стані недопустимо”, – йдеться у відповіді мерії.

У документі також йдеться, що на території ринку розміщені об’єкти нерухомого майна, на які зареєстровано право власності відповідно до чинного законодавства (криті торгові павільйони, кафе та ін.), дані об’єкти необхідно реконструювати до сучасних вимог та в них і надалі може проводитись торгівля.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Повідомили, коли у Луцьку демонтують Старий ринок

“Перспективні заходи, щодо розвитку території Центрального ринку, будуть визначені на основі результатів архітектурного конкурсу та з врахуванням вимог до забудови в історичній частині міста”, – зазначили у відповіді.