У рамках свого візиту на Волинь 9 липня президент Володимир Зеленський перевіряє ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-19 Доманове (на Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на Бухарест). 

Президента зустріли у на об’їзній дорозі біля села Дачне.

Зауважимо, також у планах Зеленського на Волині – огляд будівництва дитсадка у селі Крупа та зустріч із представниками місцевого бізнесу.

Поточний середній ремонт траси М-19 здійснюється Службою автомобільних доріг у Волинській області в рамках програми президента України “Велике будівництво” щодо інфраструктурної модернізації країни.

У рамках поточного середнього ремонту проводяться роботи з відновлення дорожнього покриття, облаштування тротуарів та пішохідних доріжок, встановлення дорожніх знаків, влаштування ліній зовнішнього освітлення.

Обсяг фінансування – 291,94 млн грн.

Станом на 7 липня введено 8 кілометрів дороги.

До слова, ця траса є частиною європейського коридору Е-85.

Автомобільна дорога М-19 – рекордсмен по протяжності дорожніх робіт – 278,7 км. Цього року її планують оновити в межах Волинської, Тернопільської та Чернівецької областей.

Довідково: Програма «Велике будівництво», що передбачає масштабну розбудову інфраструктури України, стартувала з 1 березня і включає майже 380 об’єктів. Очікується, що в її рамках буде відремонтовано 4000 км доріг державного значення, на що передбачено більше 85 млрд грн. Також в цьому році в Україні повинні побудувати або реконструювати 100 шкіл, 100 дитячих садків, 100 стадіонів і придбати 100 шкільних автобусів.