Депутатки-мажоритарниці у Верховній Раді об’єднуються заради втілення менторських програм для жінок.

Про це у фейсбуці написала депутатка від Волині Ірина Констанкевич.

“Ми разом із народними депутатками-мажоритарницями вперше зібралися за кавою, аби обговорити тему жіночого лідерства. Нас у парламенті нині 26. І ми вирішили об’єднатися, щоб своїм прикладом довести: українська жінка впливає на українську політику. Особливо це важливо в контексті майбутніх місцевих виборів. Жінки мають бути на усіх рівнях влади. В ОТГ, міських радах, обласних”, – йдеться у повідомленні.

Вона додала, що соціальні теми жінкам набагато ближчі, ніж чоловікам.

“На підтвердження своїх слів наведу приклад Швеції. Шведи упевнені у тому, що саме через залучення жінок у політику можна змінити на краще майбутнє багатьох країн. Це більша увага соціальному захисту людей, зменшення корупції, це більш демократичні процеси у суспільстві. У цій країні відчутне зростання рівня життя почалося тоді, коли почала збільшуватися кількість жінок в органах влади усіх рівнів”, – зазначила Констанкевич.

Разом із колежанками вона вже міркує над реалізацією менторських програм для жінок різного віку, різних інтересів, але які вболівають за людей.

“Восени відбудуться місцеві вибори. І ми щиро віримо, що жінок у радах різного рівня таки буде більше. А ми у цьому спробуємо допомогти!” – йдеться у повідомленні.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Раді створили нове міжфракційне об’єднання “Велика Волинь”