У п’ятницю, 23 липня, о 10:00, у селах Дубечне, Буцин та Сериховичі Ковельського району жінок безкоштовно оглядатимуть на предмет наявності раку шийки матки.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної ради.

На базі Дубечнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини прийом здійснюватиме лікар-ординатор відділення гінекології Луцької міської клінічної лікарні Мазурок Оксана Леонідівна. Оглядатимуть жінок за адресою: вул. Незалежності, 55. Телефон для довідок та запису: 0971318145.

У Буцині оглядатиме усіх охочих завідувачка відділення гінекології Луцької міської клінічної лікарні Голюк Наталія Ярославівна. Адреса: с. Буцин, вул. Шкільна, 22. Телефон для довідок та запису: 0677759567.

На базі Сереховичівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини прийом здійснюватиме лікар-ординатор відділення гінекології Луцької міської клінічної лікарні Яцик Ніна Михайлівна. Телефон для довідок та запису: 0676764955.

За словами Марії Адамчук-Коротицької, яка очолює «Фонд боротьби з раком», орієнтовна вартість одного виїзду (щоб оглянути 60-70 жінок) – 4 500 грн. Йдеться про закупівлю одноразових гінекологічних наборів, оплату праці медиків та пальне. Тож організація неодноразово просила благодійників про фінансову підтримку.

Керівниця організації уточнила, що найближчим часом, у фонді запланували максимально охопити віддалені села колишнього Старовижівського та Ратнівського районів області скринінгом на рак шийки матки та рак шкіри. Заплановно об’їхати близько десятка сіл.