Чорно-білий пес на ім’я Бім зустрічає непроханих гостей гучним гавкотом. Нині він – справжній охоронець свого дому, що у місті Ківерці. Хоча ще декілька місяців тому собаку називали не інакше, як символом вулиці Лесі Українки в Луцьку. Він жив біля кавового вагончика у центрі міста, ходив на мистецькі заходи, позував фотографам і був героєм численних публікацій у ЗМІ.

Попри критику містян, пса з вулиці забрали і прилаштували у сім’ю. Хоч там він живе лише декілька місяців, своїх господарів справно охороняє. Найбільше, каже Юлія, пес любить семирічного Іллю та шестирічного Назара. З ними він і грається, і гуляє.
Прив’язують собаку рідко. Лише, коли хтось чужий приходить додому. Аби не вкусив. А більшість часу Бім бігає подвір’ям вільно, ночує у буді. Взимку навіть жив у хаті.

Господарі кажуть, Біма взяли випадково. Переплутали його з псом Арні, який загубився. Але тепер не шкодують. В сім’ї Мартинчуків кажуть, почули в свій бік багато критики, коли взяли пса. Хотіли навіть повернути його на вулицю. Але тепер переконались, що разом їм добре.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.