Чорно-білий пес на ім’я Бім зустрічає непроханих гостей гучним гавкотом. Нині він – справжній охоронець свого дому, що у місті Ківерці. Хоча ще декілька місяців тому собаку називали не інакше, як символом вулиці Лесі Українки в Луцьку. Він жив біля кавового вагончика у центрі міста, ходив на мистецькі заходи, позував фотографам і був героєм численних публікацій у ЗМІ.

Попри критику містян, пса з вулиці забрали і прилаштували у сім’ю. Хоч там він живе лише декілька місяців, своїх господарів справно охороняє. Найбільше, каже Юлія, пес любить семирічного Іллю та шестирічного Назара. З ними він і грається, і гуляє.
Прив’язують собаку рідко. Лише, коли хтось чужий приходить додому. Аби не вкусив. А більшість часу Бім бігає подвір’ям вільно, ночує у буді. Взимку навіть жив у хаті.

Господарі кажуть, Біма взяли випадково. Переплутали його з псом Арні, який загубився. Але тепер не шкодують. В сім’ї Мартинчуків кажуть, почули в свій бік багато критики, коли взяли пса. Хотіли навіть повернути його на вулицю. Але тепер переконались, що разом їм добре.