Про це відео дізналась вся Україна. 25-го серпня у Заборолі святкували день села. Дійство завершували традиційною забавою: на стадіон випустили двох поросят. Хто впіймав, той міг залишити тварину собі. Спочатку поросят били ногами організатори, аби підігнати, а далі їх конкурсанти розтягували за лапи.

За день це відео викликало тисячі обурених коментарів. Чимало нарікань було на організаторів конкурсу: мовляв, як вони допустили, аби на очах у сотень людей знущались над тваринами. Та у Заборолівській сільраді ж запевняють, що коментатори роблять з мухи слона.

Нині тварина знаходиться у сусідньому селі Олександрівка.

Його забрала переможниця конкурсу – жінка у червоному, яка тягнула свиню за лапи. Втім, до медійників вона не вийшла. Натомість говорила її мама. Вона поведінку доньки не засуджує.

Запевняє – порося не має проблем зі здоров’ям, добре їсть та навіть має власне ім’я.

Попри це, зоозахисники вже поскаржились у поліцію та написали заяву про знущання над тваринами. Правоохоронці ж запевняють, що наразі вони з’ясовують обставини. Згідно з кримінальним кодексом, порушникам загрожує штраф до тисячі гривень або ж арешт на півроку.