Відомий ковельський журналіст Ігор Чайка балотуватиметься на пост міського голови Ковеля. 

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Тридцять років роботи медійником, сотні відзнятих сюжетів: як про проблеми, так і про досягнення Ковеля. Та після десятиліть у професії журналіст Ігор Чайка вирішив: пора не просто говорити про зміни, а брати їх у свої руки.

“З кожними виборами я спостерігав, як змінюється влада, як змінюються таблички на кабінетах. Але залишаються все ті ж пустопорожні обіцянки, а місто наше живе тихим провінційним життям, на провінційній швидкості, де на зміни треба чекати десятиліттями”, – каже він.

Ковель – рідне місто Ігоря Чайки. Про нього знає чимало: досвід почерпнув за час роботи журналістом. Крім того, у кожному мікрорайоні проводив опитування, аби почути, які проблеми найбільше болять ковельчанам.

“Дуже багато є екологічних проблем. Ви знаєте нашу ситуацію з ветсанзаводом, ви знаєте, у якому стані знаходиться наша річка Турія, яка, на жаль, не є повноводною рікою, а є кволою акваторією, яка заростає і міліє”, – каже медійник.

Підтримує Ігоря Чайку народний депутат від цього округу Степан Івахів. Каже, що про рішення журналіста йти у політику – не знав. Але коли дізнався, зателефонував і побажав удачі.

“Схвалюю його рішення. І що потрібно від мене, для допомоги йому, я все зроблю. Тому що він – правдивий. А це немаловажливо”, – каже народний депутат.

Деталі – у сюжеті.

Журналіст із тридцятирічним стажем Ігор Чайка заявив, що висуватиметься на пост ковельського міського голови

Gepostet von 12 Канал am Samstag, 12. September 2020