Футбол, волейбол та риболовля. Журналісти з Луцька, Любомля та Дніпра три дні змагались на Світязі. Спартакіаду “Дракоші 2018-2020” організували Волинська та Дніпропетровська організації Спілки журналістів України.
Змагання відбувались на території журналістської бази відпочинку та бази Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки “Гарт”.

Долучились до турніру й учасники спортивно-оздоровчого центру “Тригол” при Дніпропетровській організації НСЖУ.

Взяла участь у спартакіаді й команда 12 каналу. Медійники вибороли впевнену перемогу у змаганнях з пляжного волейболу. Телевізійники зізнаються, мали нагоду не лише показати спортивні вміння, а й перейняти досвід у старших колег.

Голова Волинської обласної організації Національної спілки журналістів України Михайло Савчак рівнем змагань задоволений. Однак зізнається – наступного разу організує усе так, аби змогло приєднатись більше журналістів друкованих видань.

Національну спартакіаду журналістів планують проводити щороку. Організатори кажуть, таким чином не лише оздоровлюватимуть медійників, а й знайомитимуть між собою колег з різних областей.