П’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко привітав українців із Великоднем і запевнив, що якщо люди будуть єдині, відповідальні та дисципліновані, то все незабаром зміниться на краще, життя повернеться в нормальне русло.

Привітання опублікували на сайті “ЄС”.

Петро Порошенко зазначив, що в їхній родині є давня традиція: паски його дружина Марина і діти печуть самі.

“Це святкові подарунки для військових, які лікуються в Київському шпиталі – нашим воїнам, які захищають нас від великої загрози, політичного коронавірусу Російської імперії”, – додав він.

Політик також наголосив, що лікарі, які на передньому краї боротьби з пандемією, теж потребують уваги.

“Тому, не покладаючись на владу, закуповуємо захисні костюми для медиків. Ми, “Європейська солідарність” – частина великого руху. По всій країні волонтери і меценати демонструють громадянську зрілість і відповідальність, вкладаючись у систему захисту людей від небезпечної хвороби, допомагаючи ближньому своєму”, – зазначив він.

При цьому Порошенко констатував, що Україна зустрічає Великдень в дуже складних умовах і подібного в осяжному минулому ще не траплялося.

“Як і більшість, наша сім’я вперше за багато років не пішла на Великдень до церкви. Як і багато хто, хвилюємося, що не змогли сповідатися і причаститися перед таким великим святом. Але я прошу всіх в ці дні залишатися вдома. Тим паче, що телеканали забезпечують прямі трансляції з усіх служб. Найбільший дар Божий – це життя. І ми повинні цінувати його. Такий підхід поділяють Православна Церква України, яка з’явилася минулого року, отримавши Томос, і Українська греко-католицька церква, і протестанти”, – закликав він.

При цьому Порошенко зазначив, що “подумки ми всі – на Службі Божій”.

“А як казав наш Спаситель, де двоє чи троє зберуться разом в ім’я його, там і він серед нас. Будемо впевнені – все незабаром зміниться на краще, життя повернеться в нормальне русло. Робочі місця-відновляться. Не забувайте, що зневіра – це гріх. Пам’ятайте, як сказано в Писанні: по вірі вашій воздасться вам. Крізь товщу тисячоліть Воскресіння Христове переконує нас – життя все одно переможе”, – наголосив він.

Політик додав, що вже не раз українці демонстрували, як вміють об’єднуватися у важкі часи.

“Ми стаємо як одна сім’я і йдемо пліч-о-пліч на допомогу одне одному. Тому сьогодні ми приготували великодні подарунки для наших поранених воїнів. Вірмо – рани заживуть, коронавірус відступить, все погане пройде, і наша Україна і далі буде сильною, здоровою і красивою. Христос воскрес! Воістину воскрес!”, – підсумував Порошенко.