Жити. Тут і зараз. Не відкладаючи нічого на потім. Попри війну, втрати, біль, стреси і проблеми, використовувати кожен шанс, дарований долею. Так радять ставитися до себе і свого життя психологи. Особливо в нелегкі часи, особливо, коли хочеться відгородитися від цілого світу дрімучим частоколом.

А він, цей світ, – такий прекрасний і незвіданий. Він може подарувати так багато нових вражень та позитивних емоцій. І це, мабуть, те, що українцям зараз потрібно найбільше. Тому що подорожі, особливо якщо ще й з компанією https://ysa.kiev.ua/individual-tour/.
– це круто.

Отже, якщо ви зрозуміли, що вам необхідне фізичне й психологічне перезавантаження, найкращим рішенням буде вирушити у мандрівку. За цим, ГОЛОВНИМ, рішенням доведеться прийняти ще багато інших: мандрувати Україною чи їхати за кордон, планувати подорож самому чи вдатися до послуг туристичних агенцій, віддати перевагу «дикому» відпочинку в наметах чи більш цивілізованому – у готелі або винаймаючи житло, їхати власною автівкою чи потягом, вирушити в гори, до моря чи в цікаві історичні місця…

Перелік запитань можна продовжувати до безкінечності. Шукаючи на них відповіді, прислухайтеся до себе – чого вам найбільше хочеться саме в цей конкретний момент, що принесе найбільше задоволення і відновить ваш внутрішній ресурс.

Досвідчені мандрівники радять ще один варіант подорожей – так звані тематичні мандрівки. Вони, щоправда, зазвичай не належать до категорії бюджетних, але однозначно варті витрачених коштів.

Скажімо, ви любите відпочивати в природних ареалах. Тоді можете прокласти маршрут до найкращих, наймальовничіших озер Європи. Ваш список може виглядати приблизно так: озера Комо і Гарда в Італії, Бріенце і Блантон у Швейцарії, Плітвицькі озера у Хорватії, озеро Блед у Словенії.
А є ще один цікавий варіант: Констанц – одне з найбільших озер у Європі, що межує одразу із трьома країнами – Німеччиною, Австрією і Швейцарією. Та який би варіант ви для себе не обрали, скрізь вас чекають мальовничі пейзажі, чиста гірська вода, напоєне вологою кришталеве повітря, а подекуди і азартна риболовля.

За таким же принципом можна спланувати гастрономічний тур, до прикладу – поставити собі за мету спробувати автентичні страви національної кухні чи скуштувати найвишуканіші вина якоїсь країни.

Тут одразу спадає на думку Франція чи Італія. Хоча згадка про ці країни одразу наштовхує на ще кілька ідей – мандрівка середньовічними замками чи визначними релігійними пам’ятками. Бо хто ж не хоче побачити Нотр-Дам де Парі, Лувр, Версаль, Секстинську капелу, Пізанську вежу чи Собор Святого Петра?

Не варто впадати у відчай, якщо пообідати на оглядовому майданчику Ейфелевої вежі ви поки що не можете собі дозволити. Досвідчені туроператори можуть підібрати тур на будь-який гаманець або допоможуть спланувати самостійну мандрівку. Головне – не сидіти на місці.

За найменшої нагоди вирушати в дорогу за новими враженнями й емоціями.

Пам’ятаєте? Жити. Тут і зараз!!!