Команда 12 каналу готує новорічну програму, гостями якої будуть відомі волиняни, політики, громадські діячі та всі, хто так чи інакше впливає на життя області.

Авторка сценарію Марія Андрушко розповіла, що запрошені волиняни у програмі ділитимуться секретами, розкажуть про найбільші мрії та підбиватимуть підсумки 2019 року.

Голова Волинської обласної ради Ірина Вахович

Наприклад, голова Волинської обласної ради Ірина Вахович  зізналась, що найбільше відпочиває у дорозі. А засновниця «Happy Kids Club» Валентина Галущак має намір наступного року відкрити школу новітнього покоління.

Засновниця «Happy Kids Club» Валентина Галущак

Голова правління ПрАТ «Дубномолоко» Олег Власюк вважає, що у  рік Щура люди зможуть більше купляти сиру. Народний депутат України В’ячеслав Рубльов розповів, що новорічні свята проведе у Карпатах.  А директорка об’єднаного бізнесу «ПортCity» і «Там Там» Наталія Антоненко запросила усіх охочих відпочити у Луцьку.

 “Під час записів канал перетворювався у вулик, де  всі бджілки мали свою роботу. Гості підсумовували 2019-й,  ділились планами, мріяли,  міркували  про те, як жити краще”, – розповіла Марія Андрушко.

Медійниця Катерина Дулапчій та власниця кав’ярні «Шарлотка» Зоряна Рабан

Здивують глядачів авторськими піснями Наталія Лосєва, гурти «ФлайzZzа» і «Богема», Галина Конах і студія «Soloway», Тетяна Ярошик з ансамблем «Spivanochkа», гурт «Кралі в коралях» з керівницею Юлією Штець, шоумен і виконавець Сергій Скулинець, лідер гурту “Чорні черешні” Юрій Поліщук. 

Ведучий Богдан Коваль запевняє, що глядачам телеканалу зустрічати Новий рік буде надзвичайно приємно:

“Поки всі навколо чекали початку зимових свят, на 12 каналі ми почали святкувати суттєво раніше. А все через зйомки новорічного спецвипуску. Протягом декількох днів до нас завітали десятки гостей, кожен із яких прийшов із своїми теплими словами та сподіваннями на нове десятиліття. Незважаючи на величезну роботу, в ефірі глядачі побачать вже готову програму, із якою буде приємно зустріти Новий рік!”

Керівництво ПрАТ “Луцьксантехмонтаж №536” Ігор Чорнуха та Ірина Патлашинська у новорічній студії 12 каналу

Ведуча 12 каналу Луїза Киримова розповіла, що у новорічній студії гості відкривалися зовсім по-новому:

“Новорічний вогник на 12 каналі обіцяє вам не лише насичену музичну програму, а й десятки цікавих інтерв’ю. До затишної новорічної студії завітало чимало відомих волинян. Вони ділилися дитячими спогадами, мріями, листами та розповіли про святкові традиції, які лишилися у їх сімейному колі й до сьогодні!”.

На глядачів 12 каналу у новорічну ніч чекає багато позитиву, приємних відкриттів про відомих волинян та щирі емоції! Тож приєднуйтесь до перегляду “У Новий 2020-й з 12!” та зустрічайте прийдешній рік із улюбленим телеканалом!

Народний депутат України Вячеслав Рубльов
Владислава Дулапчій виконала народну колядку «Спи, Ісусе, спи»
Ансамбль «Ластівки». Солісти: Аня Івахів, Антон Каленюк.
Ігор Чорнуха та Ірина Патлашинська зустрічатимуть 2020-й рік з глядачами 12 каналу
Завітав на новорічний вогник і ректор СНУ ім. Лесі Українки Анатолій Цьось
Співзасновник компанії «ДекорМаркет», благодійник Володимир Луцик також завітав на зйомки спецвипуску
Генеральний директор ТзОВ «Торговий дім «Єаротон»» Ярослава Острожчук
Вокальний ансамбль «Spivanochkа» із керівницею Тетяною Ярошик
Кандидатка філологічних наук, ведуча проекту “Розмова про мову” Анна Даниьчук розповіла про плани на наступний рік
Богдан Коваль розпитував гостей про рік, що минає. Серед запрошених – Софія Ройко
Завітала на знімання й депутатка Луцької міської ради Юлія Вусенко

 

Тарас Яковлев також вітатиме глядачів з Новим роком у ефірі 12 каналу
Історикиня, авторка рубрики “Retro-Волинь” Тетяна Яцечко-Блаженко поділилася відкриттями, які вдалося зробити у 2019 році
З гостями у кадрі працюватиме символ 2020 року