У суботу, 20 лютого, в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відбудеться зимовий пленер “Снігова скульптура”.

На центральній алеї ще минулих вихідних підготували снігові куби, а для представників творчих груп закупили увесь необхідний реманент. Над виготовленням скульптур впродовж 20 та 21 лютого працюватимуть 10 команд. До складу кожної увійшли студенти вищих навчальних закладів, що у нашому місті, учні та викладачі художньої школи, творчої студії “Чарівний пензлик”. Підсумки пленеру підіб’ють 21 лютого, у неділю, о 13 годині, – пише пресслужба Луцькради.

У цей же недільний день на лучан та гостей міста чекає ще безліч цікавих спортивних, рухливих та пізнавальних заходів. Зокрема, о 12 годині відбудеться загальноміська акція “Ранкова гімнастика”. А о 12.30 год. розпочнуться “Перегони на санчатах”.

О 15 годині – відкритий чемпіонат з лижних гонок на призи Луцького міського голови. Лижники стартуватимуть та фінішуватимуть біля центрального входу в парк.

На мультифункціональному майданчику, що на вулиці Глушець, починаючи з 12.30, відбуватимуться змагання з флорболу, спортивні естафети та зимові розваги.

21 лютого о 13 годині на території “Луцької Венеції” – “Венеціанські наукові пікніки”.

У соціальних мережах фейсбук та інстаграм на сторінці департаменту сім’ї, молоді та спорту з 19 по 26 лютого відбуватиметься онлайн-флешмоб “Сніжний зимовий Луцьк”. Кожен, хто надихнувся зимовою красою рідного міста, може долучитися до цього заходу, опублікувавши своє фото чи відео засніженого Луцька із хештегом #Сніжний_зимовий_Луцьк .

Від суботи, 20 лютого до 24 лютого на Театральному майдані Луцька скульптор Іван Дацюк створюватиме скульптурну композицію у рамках пленеру “Снігова скульптура”. Вона буде присвячена 150-річчю від дня народження відомої української письменниці, нашої землячки Лесі Українки.

Протягом наступного тижня лучани та гості міста зможуть помилуватися зимовим вернісажем із снігових скульптур на центральній алеї парку.