10 березня у місцевих ЗМІ з’явилась інформація про те, що невідома особа розмалювала  «розумну» зупинку біля ЦУМу в центрі Луцька. Цей факт поліцейські одразу ж зареєстрували в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень і почали шукати винуватця.

Завдяки відео та фото з камер спостереження, оприлюднених департаментом муніципальної варти Луцької міськради, а також моніторингу ними профілів у соціальних мережах, поліцейські і працівники департаменту швидко встановили особу хулігана, – пише пресслужба ГУ НП у Волинській області.

Для цього знадобилось буквально кілька годин. Сьогодні в Луцькому райуправлінні поліції 26-річний порушник розкаявся у скоєному та пообіцяв ніколи не чинити схожого.

“В ніч на 8 березня на фоні конфлікту з дівчиною та з власної дурості я наніс написи на зупинки біля ЦУМу та біля 9 школи. В своїх діях розкаююся та ніколи цього не повторю”, – сказав хлопець.

На нього склали протокол за ст. 173 КУпАП: вчинення дрібного хуліганства тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб. Рішення про покарання прийматиме суд.

Відео з камери спостереження: