Хочете подарувати коханій людині захист від всіх негараздів? Чи бажаєте придбати для себе амулет від кривого погляду та поганих намірів? Золоті ладанки (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/podveski-ikonki/), маленькі натільні іконки, чудово впораються із таким завданням.

Купити золоту ладанку у подарунок

Багато століть амулети користуються популярністю: це і власноруч вишиті хрестики на сорочках, і підвіси із каменів та кісток тварин, і підвіси-іконки.

В Україні можна купити золоту ладанку в магазині “Золотий Стандарт” (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/), зручний онлайн-каталог допоможе визначитись із прикрасою. Ювеліри використовують золото різного кольору для створення таких натільних іконок, а також, прикрашають їх емаллю та блискучими фіанітами.

Привід купити в подарунок золоту іконку:

 1. День народження дорогої та важливої людини.
 2. Народження дитини – як варіант, обрати ладанку із ликом Божої Матері. Також  ладанку із Богородицею купують для жінок, що прагнуть стати матір’ю.
 3. На хрещення та важливі дати в житті дитини.
 4. На закінчення школи чи університету.
 5. В дорогу – подорож чи відрядження – краще обрати підвіс-ікону із ликом святого Миколая Чудотворця.
 6. В переломні моменти життя.

Тобто, привід можна завжди знайти та й подарувати підвіс-ікону можна як чоловіку, так і жінці.

Ціна на золоті ладанки-іконки

Ювелірні прикраси – чудовий подарунок, що говорить про ставлення до людини та про його роль у вашому житті. А от отримати оберіг-ладанку у подарунок, говорить про дбайливе відношення людини: погодьтесь, лише за важливих та рідних серцю людей ми хвилюємося та можемо багато чого зробити за для їх безпеки та благополуччя.

Ціна на золоті ладанки дуже сильно змінюється в рамках навіть одного магазину, що ж казати про всю Україну.

Варто знати, від яких параметрів залежить ціна амулету:

 • від кількості дорогоцінного металу;
 • від проби золота;
 • від додаткової інкрустації;
 • від складності виробу – ажурна, кругла, квадратна, фігурна, комбінована та інше.

Та пам’ятайте, що ціна на оберіг на має значення, головне – віра в силу та себе самого. Золота ладанка без дорогоцінного оздоблення та неймовірної емалі, подарований від чистого серця та з добрими намірами, буде захищати не гірше діамантової іконки.

Як обрати золоту ладанку та як носити

Золоту іконку носять, як і хрестик, ближче до тіла та частіше за все не виставляють на око іншим. Бажано для ладанки використовувати окремий ланцюжок, але це більше естетична «вимога».

На що звернути увагу, коли обираєш золоту ладанку:

 • форма виробу: кругла, овальна, квадратна;
 • лик святого – частіше за все в каталогах представлені Божа Матір та Святий Миколай, Ісус та Пантелеймон Цілитель.
 • додаткове оздоблення ладанки: черніння, використання емалі чи інкрустація камінням.

В магазині “Золотий Стандарт” ви зможете знайти ідеальний для себе варіант як на подарунок, так і для особистого використання. Консультанти магазину підкажуть, які варіанти із обраною іконою (образом святого) є в наявності та розкажуть про правильний догляд за прикрасою.

Будемо раді вас бачити у  магазині “Золотий Стандарт”

*реклама