На чемпіонаті Європи з плавання Українець Михайло Романчук виборов золоту медаль. У Копенгагені український атлет виступав на короткій воді. Українець став першим у фіналі на 1500 метрів вільними стилем − він подолав дистанцію за 14 хвилин та 14,59 секунди. Романчук на 8,34 секунди випередив срібного призера італійця Грегоріо Палтіньєрі. Бронзова медаль дісталася норвежцю Хенріку Крістіансену.
Михайло Романчук на сьогодні є рекорсменом України в 25-метровому басейні, а у липні Плавець з Рівного уперше в кар’єрі став срібним призером чемпіонату світу.

Втім це не єдина медаль Українців на цих змаганнях. “Срібло” завоювала Дарина Зевіна у двохсот метрівці на спині. Вона вийшла в фінал запливу з першого місця групового відбору, але у вирішальному запливі поступилася 0,68 секунди угорці Катинці Хоссу. Результат українки, 2 хвилини 2,27 секунди. Бронза − у Маргарити Панзіери з Італії.