На території Дубенського замку відгримів фестиваль «Мандруй Рівненщиною», який вперше об’єднав чотири райони та 64 громади. Усі представляли туристичний потенціал, презентаційну продукцію, вироби народних умільців та ексклюзивні страви.

Серед найбільш очікуваних гостей – ПрАТ «ДубноМолоко», одне з найпотужніших підприємств України. Адже саме у Рівненській області виготовляють одні з найсмачніших і найпопулярніших сирів в Україні – сири під торговою маркою «КОМО».

І поки на фестиваль ще сходилися і доїжджали, біля намету «КОМО» вже була черга. Усіх відвідувачів дійства пригощали розмаїттям смачних сирів.

«Наше підприємство випускає до 20 видів твердого сиру, прекрасного і чудового твердого сиру. Свідченням цього є те, що, якщо взяти за версією «Вибір року», то ми вже маємо підряд 6 золотих медалей як найкращий твердий сир України», – зазначив директор ПрАТ «Дубномолоко» Олег Власюк.

Секрет створення смачного сиру, який подобається людям, доволі простий, розповідає менеджерка компанії. Це – згуртованість команди задля спільної мети.

«Основна місія бренду – це зробити світ навколо смачнішим. Наше життя сповнене творчості. Всі ми готуємо, всі ми любимо готувати, а «КОМО» дозволяє нам робити експерименти. Будь-яка страва, яку ви зробите з «КОМО», набуває особливого смаку», – сказала менеджерка з розвитку та маркетингу Поліна Яременко.

А секрет успіху компанії – це натуральний сир, виготовлений із добірного молока й натхнений найкращими світовими рецептами. Кредо компанії «КОМО»: бути на крок попереду, створюючи смачні, корисні й інноваційні продукти!

«Ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Скоро в нас на виході дві новинки. І дві новинки буде саме у плавленому сирі в тюбиках», – повідомила директорка з виробництва Наталія Шкаравецька.