Ще півроку тому ось тут на Дубнівській, одразу після знаку “Луцьк” була крита зупинка. Втім, через аварійний стан взимку її розібрали. Спочатку місцеві жителі тішились – мовляв, натомість буде нове надійне накриття.

Тож про зупинку нагадує обшарпаний знак та бетонний смітник. Катерина каже – чекати на транспорт тут потрібно принаймні 10 хвилин, а у дощ – це ще те випробовування.

Та поки жителі Дубнівської вже півроку чекають і навіть пишуть петиції з проханням вирішити цю проблему, на двох вулицях Луцька простоює якісне накриття на скасованих зупинках. Йдеться про проспект Відродження – до слова, на скасування цієї точки нарікали чимало лучан.

Аналогічна ситуація на Грушевського: накриття та лавка є, а от транспорт не зупиняється. В управлінні транспорту на такі парадокси розводять руками. За словами чиновників, поки немає грошей на те, аби демонтувати конструкції та перенести у потрібніші місця.

Також чиновник запевняє, що на Дубнівській таки буде крита зупинка. Але коли саме її встановлять, сказати не може.

За його словами, у наступному році критих зупинок у Луцьку може побільшати. Принаймні на тридцять. Нині місто веде перемовини з німецьким містом-партнером Ліппе, які й дадуть гроші на їх встановлення. Втім, це проект довготривалий, тож кінцева дата його реалізації поки невідома.