Погода не перестає тішити волинян сонячними днями, а це означає, що зовсім скоро з’явиться можливість виїхати галасливою компанією на природу, розім’ятися та посмажити шашлик. 

Максимально добре вдасться провести час лише в тому випадку, якщо попередньо ретельно підготуватися до такого відпочинку. Після вибору локації та продуктів, варто зупинитися на виборі напоїв.

Пиво торгової марки Zeman чудово підійде для такого дійства, адже в асортименті є сорти на будь-який смак як в пляшках по 0,5 л та 1-2 л, так і на розлив.

Світле пиво Zeman Традиційне зварене з найкращими традиціями пивоваріння, з використанням високоякісного ячмінного солоду, що дає приємний та неповторний смак з добре вираженою гіркотою та тонким ароматом хмелю.

Zeman Жигулівське виготовлене лише з природніх компонентів, без додавання консервантів та стабілізаторів,  що зберігає неповторний «живий» смак напою.

Zeman Premium має оригінальний смак та неповторний аромат, яскраво насичений колір. Було розроблено персоналом підприємства під контролем німецьких експертів.

Пшеничне відрізняється своїм неповторним, злегка солодкуватим смаком, золотистим кольором, ароматом хліба та приємним ароматом хмелю.

Zeman Weizen зварене на сучасному обладнанні з використанням новітніх технологій пивоваріння з додаванням високоякісної пивоварної пшениці, найкращих сортів світлого ячмінного солоду та власно культивованими дріжджами.

При виробництві напівтемного пива Beschneiden використовуються ячмінний та карамельний солод типу Wayermann, декілька сортів хмелю, які в поєднанні дарують неповторний смак з солодкими відтінками та добре вираженою хмелевою гіркотою. Саме застосування карамельного солоду подарувало новому напою яскравий червоно-багряний колір.

Серед розливного пива, окрім вищезгаданих варіантів, у фірмових крамницях можна обрати й «Старий Лучеськ», Doppelbock, Темне, Темне нефільтроване, Пшеничне та Пшеничне нефільтроване.

Тож обирайте те, що найбільше до смаку, та гайда на відпочинок!