Чи обміліє озеро? Чи продовжать реконструкцію прибережної зони? Цим найперше цікавилися жителі Світязя на зустрічі з народним депутатом Степаном Івахівим. У селі довго чекали “цивілізацію”. І нарешті питання зрушилось: триває каналізування курорту. Краєвиди села прикрасила сучасна набережна.

Екологи кажуть: врятувати Світязь від засухи зможе шлюз, який регулює рівень води в озері. Проте гідроспоруда нині в аварійному стані, а відтак терміново потребує ремонту. Місцева громада переймається і будівництвом об’їзної дороги навколо Світязя.

Народний депутат Степан Івахів та громада також спільно працюватимуть над будівництвом нового дитсадка та утепленням фасаду школи. У селі Омельне відремонтують ФАП, а у Підмановому вже готують проект нового клубу.

Жителі Шацька схвально зустріли новину про будівництво сумнозвісної дороги до Ратного через населені пункти Старовижівського району. Хоч це і не маршрут міжобласного значення, проте Степану Івахіву вдалося залучити на будівництво державні кошти.

Шачани також звернули увагу народного депутата на проблеми у медичній галузі.
Степан Івахів взяв участь у відкритті міні-футбольного стадіону зі штучним покриттям. Це — перший такий спортивний об’єкт у Шацьку. Футбольний майданчик збудували за кошти спеціальної державної програми, яку реалізовує Федерація футболу України.