Двадцять восьмого жовтня ввечері Кабмін призначив луганчанина Юрія Погуляйка головою Волинської Облдержадміністрації. Це кадрове рішення буквально сколихнуло волинський політикум. Вже наступного дня депутати Волинської облради за кілька годин терміново зібрались на позачергову сесію, аби подати президенту звернення. В ньому вони протестують проти цієї кандидатури і вимагають призначити губернатором Волинянина.

Наступного день облраду підтримали колеги в Луцькраді. Першим питанням чергової сесії терміново внесли аналогічне звернення до Президента.

Текст документу – майже такий же, як зачитували напередодні у облраді.

Після тривалих обговорень рішення таки прийняли 32 депутати із 33.

На одному зверненні депутати вирішили не зупинятись. Прийняли ще два. Одне з них, адресоване і президенту, і прем’єру, стосувалось скорочення виплат вчителям. Цей законопроект вже зареєстрований у Парламенті. Депутати Луцькради його категорично не підтримують.

Інше ж звернення стосувалось смороду. Владці вирішили звернутись до Кабміну, аби їм допомогли закрити завод “Біопек”.

До слова, аналогічне звернення пропонували підтримати на минулій сесії, але тоді депутати провалили голосування. Та на цей раз проект знайшов необхідну підтримку в сесійній залі.

Від протестів базарників – до призначень Кабміну. Першим питанням на сесії депутати розглянули звернення до президента проти призначення луганчанина Юрія Погуляйка головою Волинської облдержадміністрації. Напередодні аналогічне рішення прийняла Волинська облрада.