У центрі Львова на двох ветеранів АТО напали поліцейські і жорстоко побили. Серед нападників – правоохоронці із Ковеля, Чернівців та Бережан. 

Про це пише ТСН.

За словами потерпілих ветеранів АТО і волонтерів Андрія Мочурада та Віктора Бараника, до них з кулаками кинулись троє п’яних поліцейських, які були у цивільному одязі. Інцидент стався на проспекті Свободи у ніч на 16 листопада. Утекли лише після того, як до них викликали поліцію. Але через кількасот метрів їх уже затримали патрульні, бо ті були закривавлені.

Нині відомо, що поліцейських із Ковеля та Бережан вже звільнили, щодо чернівецького копа ще триває службове розслідування.

Потерпілі написали заяву і справу, за інформацією “Радіо Свобода”, розслідує Територіальне управління Державного бюро розслідувань у Львові. За даними видання, нападниками є троє працівників поліції з Чернівців, Ковеля Волинської області і Бережан Тернопільської області.

“Встановлено, що особи, які можуть бути причетні до вказаного правопорушення, є працівниками підрозділів Нацполіції різних областей України, які перебували поза службою. Проводяться першочергові слідчі дії, зокрема, допитані потерпілі, призначені експертизи, витребувані відеоспостереження”, – повідомив заступник начальника другого слідчого відділу Територіального управління ДБР у Львові Максим Смілевський.

Андрій Мочурад і Віктор Баранник не вважають, що напад на них був спеціально організований, радше, кажуть, причиною стали алкоголь і виховання поліцейських.

Громадський активіст, волонтер Андрій Мочурад у 2014−2015 роках служив добровольцем у батальйоні “Айдар”, а Віктор Баранник у 2015-2016 був добровольцем “Правого сектору”, а потім перейшов на службу у 8-й окремий полк спеціального призначення.

Віктор Баранник
Андрій Мочурад