Четвертий з’їзд зібрав у Луцьку лісівників з усієї України. На Театральному майдані розгорнули експозиції обласні управління лісових господарств. Це техніка – службові та пожежні машини, посадковий матеріал, зразки деревини, інформаційна продукція. Але в екпозиції кожного лісового господарства є своя родзинка.

Від волинського обласного управління – одразу  три павільйони. В одному з них – власна консервована продукція.

Ще один волинський павільйон – із сувенірами. Їх творці – учні шкільних лісництв. На Волині таких – 59-ть. Кажуть – перше учнівське лісництво було засноване в області у 1968 році. Аліса Лахтюк з Ратнівщини уже три роки, як учасниця шкільного лісництва.

Це другий етап всеукраїнського зїзду лісівників. Його учасники розповідають – сподіваються цього разу вирішити всі питання стосовно розвитку лісової галузі.

Під час з’їзду говорили про позитивні і негативні сторони у лісовій галузі. Серед плюсів називають – зменшення ставки земельного податку на лісові землі, можливість використання спеціального фонду держбюджету у 2019 році. Водночас кажуть – досі не прийняті зміни до законодавства щодо створення держфонду розвитку лісового господарства. Нині немає фінансової можливості розвивати мережу лісових доріг, модернізувати обладнання, необхідно також збільшити фінансування насінництва. Лісівники кажуть – сподіваються на допомогу Президента і депутатів.

На подію чекали Петра Порошенка. Однак глава держави приїхати не зміг. Учасники з’їзду прийняли звернення до Президента і Уряду про підтримку лісової галузі.