В ефірі “12 каналу” щосуботи о 15:00 і щонеділі о 18:00 транслюватиметься програма “Розмова в Музеї Корсаків”, яку створює команда “Район.Культура”.

Це – серія пізнавальних відеоінтерв’ю зі відомими українськими митцями або їхніми представниками. Авторка і ведуча програми – культурулогиня Світлана Федонюк, яка спілкується зі своїми візаві у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

Зйомку і монтаж забезпечує творча група “12 каналу”, дизайнер програми – Дмитро Авраменко.

Команда проєкту ставить перед собою завдання – познайомити українців з провідними національними митцями, філософією їхньої творчості з перших уст.

“Зірки сучасного українського мистецтва є відомими у професійних колах, серед колекціонерів, поціновувачів та експертів, але часто вони залишаються незнайомі і незрозумілі широкій аудиторії. Хоча, за словами Сергія Жадана, в Україні є 40 мільйонів потенційних споживачів культури. Сподіваємося, наша програма оживить інтерес до творчості українських художників, а хтось із глядачів вперше в житті відвідає виставку”, – пояснює продюсерка програми Наталія Пахайчук.

Першими гостями програми стали знамениті художники Павло Маков, Петро Антип, Влодко Кауфман, Лев Скоп, а також Романа Патик – дружина покійного нині Володимира Патика. Усі випуски можна переглянути на ютуб-каналі Район.Культура.