На думку засновниці луцького модельного агентства «Grace model house» Анни Тріль, у цьому бізнесі не варто втрачати час, і якщо є пропозиція – її треба використовувати, щоб потім не шкодувати.

Про це вона сказала у програмі «По дорозі» 8 червня на 12 каналі.

Вона розповіла, що сама потрапила у модельний бізнес у 14 років, і не вважає, що у цьому віці дівчині ставати моделлю зарано, якщо у неї є для цього всі дані.

«Усе залежить, я думаю, від генетики, тобто, який вигляд дитина має у 14 років, тому що сьогодні дівчата інколи у свої 14 років мають вигляд на всі 20. Якщо це показ купальників чи білизни, я тоді прошу дозвіл батьків підписати погодження про те, що вони не заперечують, що дитина братиме участь в показі. Якщо мені не подобається концепція зйомки чи показу, то ми не беремо участь.
Якщо дівчина гарна, в неї фігура класна, обличчя без підліткових прищів, вона вже може достойно працювати за кордоом, зокрема в Європі чи в Японії, і заробляти гроші на цьому», – впевнена Анна Тріль.

«В цьому бізнесі не варто втрачати час. Якщо є пропозиція – її обов’язково треба використовувати, тому що потім можна все життя шкодувати», – додала вона.

Каже, батьки реагують на це по-різному.

«Моя мама мене настільки виховала, що була в мені впевнена, і з 14 років я сама їздила в Київ на покази, різні конкурси краси», – каже засновниця модельного агентства.

На її думку, дитині, яка хоче стати моделлю, потрібно розповідати не тільки про цю роботу, а і про її інший бік.

«І в 16, і в 23, і в 29 років треба розповідати не тільки про роботу моделі, а й про кулуари модельного життя,зокрема і за кордоном, тому що там дуже багато спокус», – зауважує Анна Тріль.