Розробники з Одеси створюють сервіс, який може поліпшити навички водіння українців. Команда, яка працює над мобільним додатком, увійшла до трійки переможців національного конкурсу іноваційних Ай-ті проектів Овпен Дата Челендж і отримала 400 000 гривень на випуск продукту від Фонду «Східна Європа».

«Штрафи UA» вже працює і має близько 15 тисяч користувачів. Команда проекту допомагає водіям сплачувати штрафи за порушення правил дорожнього руху, за що бере певну комісію. Оплати здійснюються за номером постанови, опісля здійснення операції можна отримати квитанцію.
У планах запровадити додаткову можливість «Безпечне водіння» – це функція, яка аналізуватиме стиль керування водія: швидкість, плавність гальмування та прискорення, а також час, витрачений на розмови за кермом. Якщо водій розмовлятиме довше дозволеного в програмі часу, телефон сигналізуватиме червоним кольором. За безпечність водіння програма виводитиме індивідуальний рейтинг кожного. Якщо кермувальник отримав двійку, то застосунок радить, що потрібно виправити у манері водіння.