У Луцьку готуються до масштабного “Dmytruk Luchesk Half Marathon 2019” – свята спорту, завзятості та позитивної енергії. Півмарафон традиційно відбудеться на День міста – 8 вересня. Цьогоріч на учасників чекає сюрприз – оновлена траса.

Ми задали 5 питань про “Dmytruk Luchesk Half Marathon 2019” піарниці компанії «Дмитрук» Катерині Пекній.

Як з’явилася ідея проведення півмарафону?

Вперше півмарафон із нашими друзями та партнерами – клубом «Лучеськ» (і за підтримки Луцької міської ради) організували 2016 року. Тоді ми навіть уявити не могли, що він стане традиційним, а цьогоріч його проводимо вже вчетверте. Коли організовували його вперше, керувалися бажанням зробити  класну спортивну подію для міста, але фідбек від людей був настільки потужний, що від організації півмарафону тепер відмовитись не можемо.

Тепер “Dmytruk Luchesk Half Marathon” – своєрідний символ нашої кампанії, як соціально-відповідального бізнесу.

Чому “м’ясна” компанія “Дмитрук” взялася за півмарафони?

Багатьох дивує, що компанія “Дмитрук”, яка виготовляє м’ясну продукцію, організовує Dmytruk Luchesk Half Marathon. Пояснюю: в нашій компанії цінність людини і віра в неї – не порожні слова. Коли ти приходиш на роботу і знаєш, що в тебе там вірять, то ладен перевернути гори. Теж саме у бігові, якщо ти наполегливо йдеш до своєї мети, ти це зробиш і фінішуєш переможцем. Тож організовуючи “Dmytruk Luchesk Half Marathon”, прагнемо показати, що кожен може стати суперменом для своєї родини, компанії, тих, хто за тебе вболіває.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Біжи, Луцьку, біжи! До Дмитрук Лучеськ півмарафону залишилось менше місяця. ВІДЕО

Як зареєструватися на “Dmytruk Luchesk Half Marathon 2019”?

Зареєструватися для участі дуже просто. У події є сайт, ми також дуже активно ведемо сторінки у фейсбуці та інстаграмі.

Аби стати учасником півмарафону, насамперед потрібно зареєструватися на сайті заходу, отримати на свою електронну пошту реєстраційну форму. З нею, заповнивши все, що потрібно, та з документом, що посвідчує особу, 7-8 вересня потрібно прийти в центральний корпус СНУ та отримати стартову торбину. В ній буде футболка, наліпки, чіп для вимірювання часу, за який ви здолаєте дистанцію, та інше.

Важливо зареєструватися до кінця літа, адже потім ціна зросте і тиждень осені буде для тим, хто не встиг цього зробити влітку.

А як щодо безкоштовних тренувань?

Безкоштовні тренування до півмарафону відбуваються тричі на тиждень. Із тренером, майстром спорту з легкої атлетики, багаторазовим чемпіоном України Романом Гаврилюком співпрацюємо три роки.

Тренування намагаємося розпочинати з квітня: двічі на тиждень у будні – на стадіоні, а у вихідні – в парку, де пробігаємо 10-кілометровий крос. Цінність цих тренувань у тому, що, ставлячи перед собою ціль у 21 кілометр, ти отримуєш фахові консультації від досвідченого тренера.

Він вчить працювати з диханням і дистанцією, радить, коли потрібно пришвидшити темп, а коли сповільнити, пропонує вправи для укріплення м’язів ніг та пресу. Це базові знання і вміння, які дозволять учасникам півмарафону підкорити мінімальну дистанцію. Якщо бігун ставить серйозніші цілі, то варто подумати і про індивідуальні тренування. Така практика – підготовка учасників – відповідальний підхід до проведення будь-якої події.

Що чекає переможців “Dmytruk Luchesk Half Marathon 2019”?

Хочу зауважити, що кожен учасник напівмарафону на старті отримує брендовані футболку та баф, на фініші – торбину із фруктами і водичкою (завдяки нашим спонсорам).

Переможців нагороджуємо медалями. Вони щороку мають інший дизайн, медаль, завдяки Dmytruk Luchesk Half Marathon-2019 теж виглядатиме по-новому. Цьогоріч вирішили підсилити символіку напівмарафону і головним її героєм зробили Лучеськмена.