Сучасні натяжні стелі розроблені ціною довготривалих інноваційних досліджень. Фірмові вироби мають високий рівень якості та екологічності. За ними не важко доглядати, вони ефектно виглядають і дають можливість реалізувати будь-яке дизайнерське рішення.

Тож ми розпитали фахівців компанії “Гарна хата” про те, як правильно обрати варіант натяжної стелі та не допустити помилок при встановленні конструкції.

  1. Як визначити ціну за м²?

Коли натяжні стелі тільки починали з’являтися на українському ринку, був мінімальний набір встановлення – плівка (гарпунна або безгарпунна система), профіль (пластиковий або алюмінієвий ), пластикове кріплення під світильник. Майстри встановлювали прості рівні натяжні стелі. І щілину, що зявлялась біля стіни, просто закривали багетом. Тому ціну за м² було набагато легше визначити.

З часом асортимент плівок різних виробників та профілів почав розширюватися. Замість багетів використовують маскувальні вставки. Натяжні стелі почали встановлювати на мансардах та у гіпсокартонних фігурах.

Серед різноманіття профілів можна обирати такі варіанти, як алюмінієвий профіль типу «h», “євро-профіль”, ГХ1, ширяючий, контурний та інші.

Мансардні стелі можна розділити сепараційним профілем, відбійником, ширяючим променем, або «36-м» профілем. Кріплення під світильники краще встановлювати заводське – воно допоможе прослужити всій конструкції набагато довше, ніж пластикове або дерев’яне.

Двох однакових стель не буває, адже кожен клієнт серед різноманітності варіантів обирає той, що підходить саме йому. Тому зараз питання про вартість м² натяжної стелі не зовсім актуальне.

  1. Які тенденції в освітленні натяжних стель зараз з’являються?

Сьогодні дуже популярна контурна підсвітка,  ширяюче освітлення по периметру та промені, в яких сховані LED стрічки. Чому вони кращі за велику кількість точкових світильників  або люстру? Тому, що ширяючі промені антистатичні – їх не потрібно вимивати або чистити, як це ми часто робимо з точковими світильниками. Такі стрічки розміщуються на одному рівні із натяжною стелею і це один з найбільших плюсів. Можна вставлювати різні режими освітлення:  холодне/тепле, біле/жовте та RGB підсвітку –  все залежить від бажання і функціональності.

До ширяючого освітлення додають блоки живлення. Їх ховають за натяжною стелею або, якщо це можливо, у меблях. Якщо ви хочете сховати блоки, наприклад, у шафу, то потрібно заздалегідь визначитися з освітленням і правильно провести електропроводку. Тому варто перед початком ремонту обговорити з майстром можливі варіанти проведення кабелів.

Таким освітленням також можна  керувати за допомогою вимикачів або пультів. Пульти ще можуть слугувати для зменшення або збільшення яскравості світла, перемикання на кольори, якщо це RGB підсвітка.

  1. Чи є якісь антитренди дизайну натяжних стель?

В кожного свій смак і бачення ремонту. Але у фахівців компанії “Гарна хата” є кілька порад, що стануть у пригоді всім.

Якщо площа кімнати приблизно 16 -20 м² і ви хочете зробити щось оригінальне, не розташовуйте точкові світильники по колу, а посередині люстру. Це застарілий варіант. Набагато краще – ширяюче освітлення або трекова система на ті ж точкові світильники. До речі трекові системи також набувають популярності.

Ще один антитренд – широкі багети. Звичайно, є винятки і у проекті дизайну можуть бути передбачені й такі елементи. Але не варто забувати, що є профілі, у роботі з якими не потрібні ні вставки, ні багети.

Фахівці компанії “Гарана хата” також не радять використовувати пластикові карнизи. Якщо встановити натяжну стелю і  пластиковий карниз –  під цим карнизом буде безліч кріплень. Згодом він жовтіє. І при такій конструкції не варто вішати важких штор.  Натомість ви можете встановити нішевий алюмінієвий карниз , який може бути різної довжини і навіть підсвічуватися LED стрічкою. А ще він міцний, довговічний та передбачає три відділення – для штор, тюлі та гардин.

  1. Чи варто робити гіпсокартонні конструкції, щоб потім встановити натяжні стелі?

Варто чи ні – вибір за кожним! Компанія “Гарха хата”  вже багато років  встановлює багаторівневі  натяжні стелі. Така стеля складається з профілів та плівки. Є кілька варіантів багаторівневих конструкцій –  опуски з підсвіткою та без. Також фігури з натяжної плівки можуть бути найрізноманітніших форм, що не поступаються місцем гіпсокартонним.

Стеля з гіпсокартону робиться від трьох днів до двох тижнів, а натяжна стеля таких розмірів – від шести годин до двох днів.  Фото таких робіт ви зможете побачити на сайті www.garnahata.ua.

  1. За що любите свою справу?

“За те, що ми не стоїмо на місці, а рухаємось вперед, втілюємо нові ідеї в життя, розвиваємося! Це поїздки в Європу, нові знайомства.

Наприклад, у 2013 році ми познайомились з Жаном Луї – родичем засновника французької компанії «Барисоль», де мали нагоду попрацювати з монтажними бригадами цієї компанії. В 2015 році з компаньйоном Дмитром Конончуком вирушили до Америки, а саме – в Чикаго, там налаштовували виробництво.  Далі в місті Бордо, що у Франції, в 2016 році відкрили бюро. Влітку ми їздили в Італію, щоб навчити нашого нового дилера новим навикам. Всі наші роботи можна відслідкувати в Інстаграмі.

Компанія «Гарна хата» – лідер у сфері виробництва, монтажу та сервісного обслуговування натяжних стель. Нам довіряє не лише Луцьк, нам довіряє весь світ!” – розповідають фахівці компанії.

Контакти:

+380 332 25 10 97, +380 50 378 17 32, +380 50 438 07 66 

м. Луцьк , Козакова 4

Сайт, Facebook, Instagram