У Ковелі двоє грабіжників завдали жінці кілька ударів дерев’яною битою та, погрожуючи пістолетом, забрали у неї велику суму валюти.

Напад стався 15 листопада близько 06:25 години у чотирнадцятому під’їзді багатоповерхівки у «спальному» мікрорайоні, – пише Район.Ковель.

Двоє чоловіків на східцевому майданчику другого поверху напали на жінку, яка спускалась сходами від власної квартири. Бандити кілька разів ударили її дерев’яною битою та, погрожуючи пістолетом, заволоділи двома пакетами та жіночою шкіряною сумкою, в яких знаходились гроші – долари США, євро, російські та білоруські рублі, гривні.

Почувши крики у під’їзді з однієї із квартир вибіг її власник та намагався перешкодити зловмисникам, але отримав від них кілька ударів битою по голові.

Внаслідок нападу обоє потерпілих отримали забійні рани голови. Жінка відмовилася повідомити поліції, яку суму коштів у неї забрали.

Ковельський міськрайонний суд 18 листопада прийняв дві ухвали, які стосуються арешту речових доказів по цій справі, серед них легковий автомобіль марки «Toyota Avensis», який було виявлено поліцейськими неподалік села Сомин Турійського району.