Ще 4 роки тому в цих стінах був активний, спортивний рух. До спортзалу приїздили займатись учні із п’яти навколишніх сіл. Адже він єдиний в Оваднівській ОТГ. Нині директор ліцею видав наказ, що тут займатись заборонено. Керівник із фізичного виховання розповідає, – дах цього приміщення потребує капітального ремонту вже не перший рік.

У  спортзалі псується не лише стеля. Зі стін відвалюється штукатурка, вода стікає на дерев’яну підлогу, відповідно через це і починає підгнивати. Найгірше те, що цей корпус може завалитися в будь-який момент. Тому дітей сюди пускати небезпечно. Місцеві жителі вже намагались власноруч ремонтувати спортзал. Однак, довготривалого результату це не дало.

Небайдужі батьки мріють, аби їх діти знову почали розвиватись у спорті.

Проектно-кошторисна документація покрівлі спортивного залу розроблена. За нею необхідно 950 тисяч гривень. Якщо ж оновлювати весь корпус, то це обійдеться в 2 мільйони 533 тисячі гривень. В селі таких грошей на ремонт, на жаль, немає. Проте, місцеві жителі готові відновлювати спортивний зал власноруч, звісно якщо отримають фінансову допомогу від влади.