Ще 4 роки тому в цих стінах був активний, спортивний рух. До спортзалу приїздили займатись учні із п’яти навколишніх сіл. Адже він єдиний в Оваднівській ОТГ. Нині директор ліцею видав наказ, що тут займатись заборонено. Керівник із фізичного виховання розповідає, – дах цього приміщення потребує капітального ремонту вже не перший рік.

У  спортзалі псується не лише стеля. Зі стін відвалюється штукатурка, вода стікає на дерев’яну підлогу, відповідно через це і починає підгнивати. Найгірше те, що цей корпус може завалитися в будь-який момент. Тому дітей сюди пускати небезпечно. Місцеві жителі вже намагались власноруч ремонтувати спортзал. Однак, довготривалого результату це не дало.

Небайдужі батьки мріють, аби їх діти знову почали розвиватись у спорті.

Проектно-кошторисна документація покрівлі спортивного залу розроблена. За нею необхідно 950 тисяч гривень. Якщо ж оновлювати весь корпус, то це обійдеться в 2 мільйони 533 тисячі гривень. В селі таких грошей на ремонт, на жаль, немає. Проте, місцеві жителі готові відновлювати спортивний зал власноруч, звісно якщо отримають фінансову допомогу від влади.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.