Уже традиційно “Кубок пам’яті Бориса Клімчука” розіграли у Луцьку. Журналісти із Литви, Польщі, Білорусі й України змагалися за першість у футзалі.

Борис Клімчук – непересічна особистість не лише для Волині та України, а й за їх межами. Він був багаторічним головою облдержадміністрації та депутатом облради, Надзвичайним і Повноважним послом України у Литовській й Азербайджанській республіках. Цього дня до його пам’ятника, спорудженого на могилі, у селі Воля-Любитівська принесли квіти.

Перед початком ігор хвилиною мовчання вшанували не лише Бориса Клімчука, а й журналіста Юрія Яцюка, який нещодавно трагічно загинув.

Так, команда із Литви приїжджає сюди уже протягом п’ятнадцяти років. Таутвідас Ванцевічус каже, що завжди із задоволенням беруть участь у турнірі.

Саме волинські журналісти свого часу заснували турнірЦе вже стало традицією і її обов’язково будуть продовжувати – коментує співорганізатор Володимир Данилюк.

Юлія Троц – донька Бориса Клімчука впевнена, головне –  гарна атмосфера й футбольний запал.

Важливо й те, що таким чином українці зберігають і продовжують дружні відносини з іншими країнами, – наголосив голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

За результатами матчів, кубок першості виборола команда із Білорусі. Спочатку ЗМІ Луцька поступилися Мінську 1:3. Вільнюс значно  переграв Люблін 3:0.

Визначальним у розподілі місць стала гра між Україною та Литвою. Матч завершився мінімальною перемогою гостей – 2:1. Долю золотих нагород вирішували білоруси та литовці. Цього разу сильнішими були представники мінських ЗМІ – 3:1. Україна, яку на змаганнях представляла волинська команда, посіла третю сходинку.