У 24 турі цьогорічного Чемпіонату Волині з футболу зійшлися команди «Луцьксантехмонтаж-536» та луцький «Вотранс».

Матч відбувався у суботу, 1 червня, на стадіоні у селі Підгайці – на домашній арені «Вотрансу».

Гра розпочалася з відчутною перевагою команди «Луцьксантехмонтаж-536», однак на 20-й хвилині воротар Дмитро Ольшевський припустився помилки, порушивши правила. Це призвело до вилучення одного з гравців команди та пробиття суперниками 11-метрового удару.

У першому таймі команда «Луцьксантехмонтаж-536» показала достойну гру в меншості, однак не використала своїх гольових моментів. У другому таймі втома далася взнаки – гравці «Луцьксантехмонтаж-536» пропустили ще два м’ячі, тож матч завершився з рахунком 0:3.