Одні з найбільш впливових платників податків Волині похизувалися своїми підприємствами очільнику області. Новою імпортною сівалкою працюють лише чотири дні, кажуть на підприємстві. Завдяки ній вже завершують цьогорічний посів кукурудзи. Серед основних переваг називають те, що вона дає однакову розкладку зерна, а завдяки цьому рослини отримують збалансоване живлення. Очільник області – оглянув, проте за кермо агрегату сісти не ризикнув.
А от головний агроном підприємства хизується не лише сівалкою, а й масштабами. Ще один аграрний гігант Волині – група компаній, яка має сім елеваторів, борошномельні комплекси, власну лінію із переробки зерна, насіннєвий завод, сучасну техніку. Наразі у них – сезон посіву.
Ще у 2003 році тут був радянський комбікормовий завод, каже керівник технічного департаменту фірми. А тепер – потужне підприємство з більше як тисячею працівників.
Наразі підприємство розширюється – будує нову лінію з прив’язкою до залізниці, яку теж облаштовують з нуля. Окрім того, проектують тваринницький комплекс в селі Мирному, що на Горохівщині та ферму по відтворенню молодняка в Ковельському районі. Загалом аграрну галузь називають однією з найперспективніших в області.