Атомники Рівненської АЕС передали військовим, які здійснюють охорону цього ядерного об’єкта, квадрокоптери та портативні системи боротьби проти дронів. Активно допомагають й інших бійцям, які повідомляють про нагальні потреби. Цього разу участь у волонтерській акції взяв сам міністр енергетики.

Міністр енергетики України Герман Галущенко та президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін у межах робочого візиту на Рівненську АЕС передали від атомників чергову партію допомоги для військових.

Обладнання отримали бійці в/ч 3045 Національної гвардії України, які стоять на захисті ядерного об’єкта. Герман Галущенко відзначив вагомий внесок усіх працівників компанії у наближення Перемоги.

Квадрокоптери, портативні системи боротьби проти дронів, зарядні пристрої та акумулятори посилять захист стратегічного підприємства. Обладнання призначене для розвідки та захисту з повітря, а це, кажуть військові, додаткові можливості у боротьбі з ворогом.))
«Наше завдання – підтримувати захисників стільки, скільки це буде потрібно», – наголосив президент компанії «Енергоатом».

Свій внесок у Перемогу здійснює і колектив Рівненської АЕС. На станції діє безстрокова патріотична акція «Я допомагаю ЗСУ!», в межах якої атомники щомісяця із своїх зарплат донатять на підтримку захисників.