Аваков нагородив волинських лікарів, які боролися з COVID-19 у Італії. ФОТО
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив лікарів системи МВС, які протягом трьох тижнів допомагали італійським колегам у боротьбі із коронавірусом. Серед них є й волиняни.
Про це повідомили на сайті Нацполіції.
«Для мене велика честь подякувати вам та вручити нагороди. Україна отримала не лише повагу італійців, а і колосальний досвід. І неможливо переоцінити те, що ви, попри потенційні загрози, зважилися на це відрядження», – сказав Арсен Аваков.
За сумлінне ставлення до виконання службового обов’язку, професіоналізм, ініціативність і наполегливість та особистий внесок у боротьбу зі світовою пандемією наручним годинником та премією було відзначено:
Лікаря-інфекціоніста з Дніпропетровської області В’ячеслава Бушуєва, який працював за фахом “інфекційні хвороби” у приймальному і пульмонологічному відділеннях, а також у відділені інтенсивної терапії у провінції Марке міста Пезаро. Проводив первинний прийом, діагностику та лікування хворих з підозрою на COVID-19.
Голову медичної (військово-лікарської) комісії з Волинської області Андрія Власюка, який обстежував хворих в госпітальному відділені Святої Марії провінції Пезаро міста Урбіно.
Медичну сестру з Хмельницької області Олену Іваскевич, яка доглядала та годувала важкохворих пацієнтів, у тому числі з ураженими ділянками шкіри в лікувальному закладі провінції Марке міста Пезаро.
Заступника начальника госпіталю МВС міста Києва Андрія Мірошниченка, який безпосередньо здійснював первинне обстеження хворих, слідкував за фактично отриманими результатами діяльності при здійснені діагностично-лікувального процесу та обсягом медичної допомоги в лікувальному закладі провінції Марке міста Пезаро.
Начальника Центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору з Хмельницькою області Андрія Оліпера, який працював у лікарні провінції Марке міста Пезаро до якої доставляли людей виключно з підозрою на коронавірус, знайомився із протоколами лікування та медпрепаратами, що застосовуються для лікування.
Медичну сестру з Дніпропетровської області Юлію П’ятницьку, яка працювала безпосередньо іх пацієнтами у лікувальному закладі провінції Пезаро міста Урбіно. Ставила внутрішньо-венозні катетери, робила забір крові на аналізи, заміну кисневих масок. Виконувала роботу щодо проведення дезінфекції, стерилізації та утилізації медичних відходів.
Начальника госпіталю МВС Київської області Юрія Сака, який працював у шпиталі для COVID-позитивних пацієнтів провінції Марке міста Пезаро. Перейняв досвід італійських колег з організації охорони здоров’я в період епідемії.
Старшу медичну сестру Центрального госпіталю МВС Ірину Трофименко, яка безпосередньо брала участь в обстеженні хворих на COVID-19 госпіталю Святої Марії міста Урбіно, здійснювала відповідні медичні маніпуляції, стежила за станом їх здоров’я, а також супроводжувала хворих до інших регіонів Італії.
Медичну сестру з Хмельницької області Вікторію Чехіру, яка здійснювала догляд за хворими, в тому числі з ураженими ділянками шкіри в лікувальному закладі провінції Марке міста Пезаро.
Лікаря-ендокринолога з Волинської області Софію Черниш, яка здійснювала догляд за хворими в госпітальному відділені госпіталю Святої Марії провінції Пезаро міста Урбіно.
Лікарі поділилися враженнями від відрядження та розповіли завдяки чому італійцям вдалось знизити захворюваність та подолати пік епідемії.
«Вразила дисципліна з якою, італійці виконували всі правила карантину. Коли ми прибули в Італію, ми не побачили жодної машини, жодної людини, на відміну від того, що ми побачили повернувшись до Києва. Саме суворість, з якою італійці дотримувались карантину, дозволила їм «збити» захворюваність в пік епідемії. Тому зараз, я прошу всіх виконувати правила власної безпеки, користуватися засобами індивідуального захисту, обробляти руки та поверхні дезінфекторами. Це дуже важливо – берегти себе та дотримуватися правил карантину і ми поборемо вірус», – розповів Юрій Сак.
Нагадаємо, 23 квітня усі лікарі повернулися до України та пройшли обов’язкову двотижневу обсервацію.
Останні публікації
- ТОП-10 мінітракторів 2025 року: як вибрати та адаптуватися до змін клімату
- Основні критерії вибору літніх шин
- 5 причин замовити меблі з нержавійки для кафе, ресторану чи бару
- Автоматизація фермерських господарств: тренд чи необхідність?
- Сонячна станція 10 кВт: як правильно розрахувати потужність?
- Чи загрожує вам неалкогольна жирова хвороба печінки?
- Як правильно застосовувати хлористий калій на різних типах ґрунтів?
- Як ефективно проходити навчання в автошколі?
- Міжнародна освіта: ваш успішний старт
- Чому правильно обрана кухня впливає на зручність і естетику
- Як вибрати ідеальний матрац для комфортного сну
- Пальне з Європи та міні-маркет: у Шацьку відкрилася шоста заправка мережі “Паливо”
- Як правильно доглядати за міжкімнатними дверима від виробника Terminus
- Скільки років служить профнастил із полімерним покриттям?
- Як впливає колір лінз сонцезахисних окулярів на очі?
- Чому корисно оформити повне КАСКО на своє авто
- Основні критерії вибору сервісу для виведення Tether BEP20 (USDT) на картку А-Банку
- Як розширити меню кав’ярні за допомогою сиропів?
- UKR PARTS – ваш провiдник у свiтi запчастин Subaru
- Вбудовані посудомийні машини: ідеальне рішення для вашої кухні
- Коворкінг-центр у Дніпрі: новий формат роботи у великому місті
- Як правильно піклуватися про здоров’я спини для профілактики болей
- Що буде, якщо вчасно не замінити сайлентблоки на важелях?
- Дворівневі ліжка: геніальне рішення для маленьких квартир
- Вегетативні неврози — що це та як із ними впоратися