7 травня у Луцьку запрацювали деякі агропродовольчі ринки. Щоправда, покупців та продавців там поки небагато. 

Журналісти 12 каналу проінспектували “Центральний” та “Північний” ринки і перевірили, чи дотримуються там карантинних вимог.

Перед входом на Старий базар усі обов’язково дезінфікують руки, спеціально для цього тут встановлений антисептик. Також покупцям міряють температуру. Торгові ряди практично порожні. Продавці кажуть, що працюють згідно з вимогами: простір між покупцем і клієнтом заклеїли харчовою плівкою.

“Самі придбали для себе дезінфектори, рукавички, маски одноразові, ганчірки для протирання робочого місця. Всім іншим забезпечила адміністрація ринку”, – поділився продавець Вадим.

Покупців поки що також небагато. Ті, хто прийшли, зізнаються: скучили за домашніми овочами.

“Доступ має бути в людей до ринків, тому що дуже багатьом людям подобаються ринки, дуже. І продукція, і молочка, ну все”, – запевняє покупчиня Людмила.

На “Північному ринку” також працює лише один вхід. Біля нього чергує охоронник, який міряє температуру. Без масок та рукавичок вхід заборонений.

Тут продавців також поки небагато. Всі призвичаюються до нових умов роботи. Викладають товар, облаштовують робоче місце, згідно з новими вимогами.

“Закриваємо прилавок, щоб не попадала інфекція, щоб люди не торкалися руками, бо всякі люди можуть ходити. Ми вживаємо всіх заходів від коронавірусу, щоб нас не закрили, і щоб ми далі працювали”, – каже продавчиня Тетяна.

За її словами, щитками і плівкою їх забезпечила адміністрація ринку. Продавці обіцяють кожні три години закривати ринок і проводити дезінфекцію.

Окрім цих ринків, з сьомого травня запрацювали також ринок “Лучеськ” та Завокзальний. А з восьмого числа, кажуть у Луцькраді, повинен відкритися ще й “Пасаж”.

Запрацювали ринки

Продовольчі ринки у Луцьку запрацювали. Щоправда, покупців та продавців там поки небагато. Наша Тетяна Бугаєнко побувала на двох луцьких базарах та перевірила, чи дотримуються там вимог, які встановив уряд. Деталі – у сюжеті.

Gepostet von 12 Канал am Donnerstag, 7. Mai 2020